XXIV EDYCJA PUCHARU TYMBARKU

W dniu 17 kwietnia 2024r. odbyły się eliminacje gminne w ramach Turnieju o Puchar Tymbarku ,,Z podwórka na Stadion”. W rozgrywkach wzięli udział chłopcy w kategorii wiekowej U-12. Awans do fazy rozgrywek powiatowych uzyskał Zespół Szkolno- Przedszkolny w Firleju pokonując w rzutach karnych Zespół Szkolno -Przedszkolny w Woli Skromowskiej(3:3) 5:4.
Nad przebiegiem zawodów czuwał sędzia Krzysztof Skomra. Zwycięska drużyna w składzie: Marcin Piela, Jakub Piela, Wiktor Madejski, Marcin Krzywania, Kuba Stawinoga, Kacper Adasiak, Piotr Powałka, Jan Woliński, Jakub Bernacki, Mikołaj Woliński będzie reprezentowała naszą gminę w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku “ w kategorii U-12 chłopców 23 kwietnia w Lubartowie. Życzymy naszym piłkarzom dalszych sukcesów.