DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu.  Uczniowie klas I – III Zespołu Szkół w Firleju upamiętniają  to wydarzenie w sposób szczególny, goszcząc w swoich progach bardzo wielu gości.

Dzieci przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować.

Do występów dzieci przygotowały panie wychowawczynie. Uroczystość wypadła pięknie,  uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.