WIOSNA, WIOSNA - ACH TO TY!

20 marca 2015r. w naszej szkole odbył się apel z okazji PIERWSZEGO DNIA WIOSNY. Wzięły w nim udział dzieci wraz z wychowawcami, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele. Występ przygotowali uczniowie pod kierunkiem Jacka Kowalskiego. Dekorację sceny wykonały Katarzyna Radomska i Adela Dziedzic.

Artyści przedstawili widzom artystyczny program, w którym śpiewali piosenki, tańczyli i recytowali wiersze tematycznie związane z oczekiwaną porą roku. Symbolicznym topieniem Marzanny dzieci pożegnały zimę. Swoje królowanie na scenie rozpoczęła Pani Wiosna. Pogoda za oknami nastraja optymistycznie i wierzymy, że wiosna u nas zagości już na stałe. Pierwszy dzień wiosny przywitaliśmy bardzo wesoło, kolorowo i radośnie. Wszystkim udzielił się wiosenny nastrój.