KONKURS KARAOKE W JĘZYKU ANGIELSKIM

W dniu 26.02.2015r. w Zespole Szkół w Kocku odbył się konkurs karaoke w języku angielskim. Nasi uczniowie pod kierunkiem pani Anny Polak także brali w nim udział. Jury oceniając uczestników brało pod uwagę nie tylko stronę muzyczną, ale także poprawność językową wykonywanych utworów. W konkursie udział brali uczniowie ze szkół średnich i gimnazjów z Lubartowa, Przytoczna, Kocka.

Naszą szkołę reprezentowały: Cybul P., Piskorska W., Mazuś A., Stefańska W., Małek K., Jurczak K., Mitura P., oraz Michalik W., Pomimo bardzo wysokiego poziomu konkursu II miejsce zdobyła W. Piskorska. Pozostałe uczestniczki także zaprezentowały sie bardzo dobrze. Konkursowi towarzyszyła bardzo miła atmosfera a zwycięzcy otrzymali nagrody, które niewątpliwie pomogą im w dalszym rozwijaniu nauki języka angielskiego.