WYRÓŻNIENIE DLA HUBERTA JEZIORA W VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Zbigniewa Herberta

5 listopada 2015 roku uczniowie kl. IIa Gimnazjum w Firleju - Piotr Adamczyk i Hubert Jezior - wzięli udział w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Zbigniewa Herberta pod hasłem: „ Lubię sztukę spokojną, chociaż sam jestem niespokojny” w Zespole Szkół nr 2 im Księcia Pawła Sanguszki w Lubartowie.

Komisja, po przesłuchaniu 40 uczestników, wyłoniła zwycięzców. Hubert Jezior zdobył wyróżnienie w kategorii gimnazjum. Słowa uznania należą się również Piotrowi Adamczykowi. Uczniowie, pod kierunkiem pani Anny Grzegorczyk, włożyli wiele pracy w naukę, by godnie reprezentować szkołę w konkursie.

Gratulacje należą się także absolwentom naszego gimnazjum. Najlepszym recytatorem wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych okazał się Jan Michalak, a Wiktoria Piskorska zdobyła wyróżnienie.

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.