DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY MISTRZAMI GMINY FIRLEJ W PIŁCE NOŻNEJ W KATEGORII IGRZYSKA DZIECI

W dniu 19.04.2024 odbyły się eliminacje gminne w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców rozgrywanych zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego w kategorii Igrzyska Dzieci. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje Szkół Podstawowych w Nowym Antoninie, Woli Skromowskiej i Firleju. Drużyna dziewcząt zwyciężyła z SP. Wola Skromowska 1:0 i SP.Antonin 8:0, zajęła pierwsze miejsce i zdobyła awans do zawodów powiatowych. Drużyna chłopców pokonała SP. Wola Skromowska 4:1 i SP. Antonin 15:0 również awansowała do finałów powiatowych. Gratulujemy naszym piłkarkom i piłkarzom i życzymy sukcesów w finałach powiatowych. Składy SP Firlej dziewczęta; Lena Kusyk, Dominika Stawinoga, Lena Golak, Karina Michalik, Zuzia Misiarz, Milena Żeleźnik, Zosia Cybul, Lena Szymona, Amelia Iwan opiekun Aneta Węgrzyn, chłopcy Leon Rak, Paweł Patronowicz, Kuba Polak,Dominik Burak, Maciej Reszko, Dominik Paśnik, Kuba Piela, Marcin Piela, Kuba Stawinoga, Michał Zagólski, opiekun Dariusz Trojak.