XI BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY FIRLEJ „ Wszystko dla zdrowia”

Sportowe emocje, zdrowa rywalizacja, wspólna pasja i zamiłowanie do biegania sprawiły, że w dniu 19 września 2014 roku już po raz jedenasty w Firleju odbyły się biegi przełajowe.

Celem imprezy była popularyzacja biegania jako najbardziej dostępnej formy ruchu i rekreacji, upowszechnianie biegania wśród dzieci i młodzieży oraz popularyzacja i promocja walorów krajoznawczo- przyrodniczych gminy Firlej.

Uczestnikami biegów były przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Firlej. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Organizatorami imprezy byli Aneta Węgrzyn i Sylwester Włoch.