5 Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska JUŻ ZA NAMI!!!

W środę 10 września 2014r. na naszym Orliku odbyły się eliminacje gminne 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewcząt i chłopców starszych, zaś kategorie dziewcząt i chłopców młodszych rozegrane zostały 16 i 17 września 2014roku.

W turnieju uczestniczyły reprezentacje klas z naszej Szkoły oraz reprezentacja Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej. Do dalszego etapu rozgrywek zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców awansowały reprezentacje naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz opaski. Nie to było jednak najważniejsze. Turniej okazał się wielką sportową przygodą i dobrą zabawą.

Rozgrywki na etapie gminnym przeprowadzili Animatorzy Orlika Aneta Węgrzyn i Paweł Pawlas.