Nowe zasady uiszczania opłat i zwrotów za wyżywienie

Drodzy rodzice

1. Od miesiąca lutego 2024 roku zmienia się regulamin stołówki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Firleju.
  2. Opłaty za posiłki pobierane będą z góry za każdy kolejny miesiąc.
  3. Należność wpłacamy na rachunek bankowy szkoły numer 63 8707 1016 0202 1599 2000 0002.
  4. W tytule płatności należy wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę i miesiąc żywieniowy, szkoła

Przykład : Kowalski Jan, kl. IA, obiady wrzesień/2024, szkoła Firlej lub Wola Skromowska,

1. Wpłaty należy dokonać do 25 dnia każdego miesiąca, za miesiąc następny.
  2. Nieobecność dziecka proszę zgłaszać do sekretariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Firleju pod numerem telefonu 81 85 75 015.
  3. Od miesiąca lutego rodzice wpłacają pełną kwotę za wyżywienie. Informacja o wysokości opłaty będzie umieszczona na stronie internetowej szkoły.
  4. Od miesiąca lutego 2024 r. rodzice sami nie odliczają zwrotów za nieobecności. Zwroty będą dokonane na konto rodzica, za miesiące I-VI na koniec miesiąca czerwca, za miesiące IX-XII na koniec miesiąca grudnia.
  5. W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie, uczeń nie otrzyma obiadu do dnia , aż rodzic dostarczy do dyrektora ZSP Firleju potwierdzenie wpłaty.
  6. Opłata za miesiąc luty 2024 r. wynosi 56 zł, proszę o wpłacanie pełnej kwoty bez odliczeń za miesiąc styczeń.
  7. Regulamin stołówki jest dostępny na stronie szkoły: